evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #10837

Evlilik veya Ciddi Arkadaşlık ilanı

Profil Tarihi 19.06.2022, 02:19 | Görüntülenme: 2258
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: İkizler
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Önceden buraya ilan verdim. Amacım evlilik yapmak veya ileriye yönelik ciddi arkadaşlık kurmak. Evlilikte yaş farkının sorun olacağını düşünmüyorum. Hatta erkek eşin yaş farkı fazla olursa daha düzgün ilerleyeceğini tahmin ediyorum.
Hayal ettiğim evlilik nedir? Bu soruya şöyle cevap verebilirim: Birbirimize saygılı, her konuda fikir alışverişi yapabildiğimiz, maddi manevi sorunların aşıldığı, mutlu ve huzurlu bir beraberlik ciddi bir aşk. Evlilikte mutluluk tamamen saygı ve sevgiden geçiyor. Hoşgörülü ve düşünceli davranışlar evliliğin uzun süreli devam etmesini sağlıyor.
Kısaca evlilikle ilegili düşüncelerimi sizlere anlatmak istedim. Aradığım aday özellikleri arasında bu düşüncede olanlarla yüzyüze görüşmek isterim.
Ben evlilik hazırlıkları yaparken kendimi anlatmayı unuttum. 26 yaşında, 1.72 boyunda olan 58 kiloda üniversite mezunu bir bayan arıyorsanız o ben oluyorum :-) Adım Begüm, İstanbul'da doğup, büyüdürm. Babam memur, annem ise ev hanımıdır. Daha önceden evlilik sitesi, vasıtasıyla birkaç adayla görüşmelerim oldu. Fakat aradığım gönlümde yatan insanı bulamadım.
Bu arada tam olarak islami evlilik yapmayı düşünmüyorum. Dinimizin kurallarına göre yaşamak isterim. Fakat tamamen kapalı bayan olmak istemiyorum. İslamda evlilik dinizmizce çok güzel açıklanmış. Yerine getirilip, tam olarak uygulandığında mükemmel bir hayat bizi bekliyor olabilir. Evlilik sorunlarımızı beraber konuşarak, sakin davaranıp, çözüm yolu arayarak sonuca bağlamalıyız.
Birbirimize her zaman güzel evlilik sözleri söylememiz, aşkımızı her zaman ifade etmemiz benim için önemlidir. Evlendikten sonra daha çok aşkımızı yaşamamız gerektiğini düşünüyorum. Evlilik yapıp, yıllarca banka kredisi borçları ile uğraşmak istemiyorum. Bu konu da bazı arkadaşlar o zaman evlenemezsin diyebilir, onlara da hak veriyorum fakat ben evliliği doya doya her yönüyle rahat bir hayatla yaşamak isterim.
Daha önce siteye verdiğim evlilik ilanlarım yayınlanmamıştı. İnşallah artık bu ilanım yayınlanır. Yeteri kadar açıklama yaptığımı düşünüyorum.
Benim yazmak istediklerim bu kadar. Sizler de ayrıntılı olarak kendinizi bana tanıtırsanız uygun gördüğüm adaylara cevap yazabilirim. Sevgilerimle...Begüm


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top