evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17274

Paris Arkadaş Arıyorum Fransa dan

Profil Tarihi 25.04.2022, 00:41 | Görüntülenme: 1843
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Fransız
Burç: Koç
Boy: 1.73
Kilo: 62
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Paris’de bir süre yaşadıktan sonra Calais, Lille ve Roubaix şehirlerinde bulundum. Fransa’yı çok seviyorum ama ülkemde yaşamayı daha çok isterim. Burada bulunma amacım düzgün bir erkek arkadaşla beraberlik sonrasında ciddi planlar olabilir. Evlilik yapmak isterim. Ayrica Almanya içinden Türk arkadaşlarla sohbet edebiliriz. Umudum, bir kadında ne istediğini bilen bir erkekle tanışmak. Kendini bir kadına adaması, kabiliyeti ve bir ilişki için zamanı olan biri. Aileniz ve arkadaşlarınızla hala yakın temas halinde kalabilmeniz için "yalnız" zaman geçirmeye kesinlikle inanıyorum. Özel bir adamı çok ama çok mutlu etmeye hazırım.
Fransa’da en çok sevdiğim yerler: Lyon, Alsace Strasbourg, Lorraine ve Marsilya ve tabiki de Sanit-Denis'de söylemeden geçemeyeceğim. İş hayatından arta kalan zamanda bu sitedeki profilleri inceliyorum. Gerçekten ciddi kişiler var bazılarına mesaj gönderdim tanışma imkanım da oldu fakat uzun mesafeler yakınlığımıza engel oldu. Uzun zamandır erkek arkadaşım yok, dürüstüm, kibar, arkadaş canlısı, sanatı, sporu, yemek yapmayı, doğayı, kumsalları, alışverişi, Netflix’i ve film müziklerini severim. İyi görünümlü, eğlenceli, sadık ve zeki bir erkek arıyorum. Siyah veya kahverengi saçları ve mavi veya yeşil gözleri severim.
Öyle ya da böyle sonunda, hayatın iniş çıkışları boyunca yatırım yapabileceğim biriyle ciddi bir ilişki bulmaya çalışıyorum ve sonunda bunun neye benzediğini anladığımı hissediyorum. Önemli olduğunda ortaya çıkan, yeni insanlarla tanışmayı seven, ailesini ve eşini seven, akıllı, sorumluluk sahibi, iyi kalpli, aktif bir adam arıyorum.Sevgi


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top