evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17422

Avrupa İçinde Arkadaş Arıyorum

Profil Tarihi 25.12.2023, 02:19 | Görüntülenme: 4017
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Balık
Boy: 170
Kilo: 58
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Almanya, Fransa, İngiltere'de Avusturya ya da Isvicre de beraber yaşayacağım erkek arkadaş arıyorum. Hunüz Evlenmek isteyen bir bayan değilim. Türkiye den İstanbul dan gelip oraya yerleşmek istiyorum. İyi derecede ingilizce ve Fransızca biliyorum,
Maceracı, hırslı, zeki, idealist, iyi kalpli, iyi bir mizah anlayışına sahip, hayatın çoğunu yaşamak, amaçlı bir hayat yaşamak ve bu heyecanı paylaşmak isteyen biriyim. Profilime Avrupa içinden gelecek olan mesajlara cevap vereceğim, özellikle İngiltere, Fransa ya da İsviçre den kendini tanıtan resimli gönderileri merak ediyorum. Almanya'da olabilir fakat dil sorunu beni epeyce düşündürüyor.
Her zaman çevredeki dünyayla uyum içinde olmaya çalışıyorum. Amaçlı ve samimi, sevecen ve saygılıyım ve kalıcı ve sorumlu bir ilişki için sevgilim, en iyi arkadaşım ve çok iyi anlaştığım bir erkekle şu anda olmasa da daha ileriki zamanlarda aile kurmayı çok isterim.
Beraber yaşayacağım insan ayrıca ciddi olmalı ve her zaman beni yalnız bırakmamalı, beni aramalı ve eve ne zaman geleceğini söylemeli, gelmemezlik yapmamalı yalan söylememeli, Özellikle Türk olan bana yakın birini arıyorum, uzun mesafeli ilişkilere girmiyorum, Lütfen bunu anlayın ve lütfen ben çok tutiz bir kadınım, sadece bana benzer temiz bir erkek arıyorum, Lütfen zahmet etmeyin eğer bir kadınsanız, çünkü ben sadece erkeklerle ilgileniyorum ve benim evimde benimle birlikte Avrupa'yı gezmeye gerekirse taşınmaya istekli olmalı ve Avrupa'daki iyi yerlere yakın olmalı.
Balık tutmayı, kamp yapmayı, akşam ateşlerini ve yemek yapmayı gerçekten seviyor olmalısın, birlikte çok şey yapmak ve mümkün olduğunca birbirimizle olmak istiyorum, yalnız kalmaktan yoruldum artık seni bekliyorum.Tuğçe


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top