evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17428

Ben Gamze Ümraniye'den Erkek Arkadaş Arıyorum

Profil Tarihi 30.04.2022, 18:46 | Görüntülenme: 3239
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Dul
Etnik Köken: Türk
Burç: Boğa
Boy: 173
Kilo: 62
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Hayır
İyi bir mekanda vakit geçirmeyi severim. Mustafa Kemal Paşa mahallesinde yaşıyorum. İlk aşamada arkadaşlık arıyorum. Sonrasında evlilik olabilir. Hafta içi, hafta sonu yerine sade ve rahat bir ortamı tercih ederim. Yemek yapmayı seviyorum, ilham kaynağım müzik.
Nezaket, dürüstlük, farkındalık ? Seyahat etmeyi seviyorum ✈, Avrupa ve Amerika'da ata binmek, okyanusu görmek, Bali'de yaşamak istiyorum. Yeni olan her şeyi seviyorum. Bir erkekte güven, pozitiflik, cömertlik, özen, sözlerini ve sözlerini tutma yeteneğini takdir ederim..
Sporu seviyorum: Tenis oynuyorum, ruhum için yoga yapıyorum, su kayağı yapıyorum, alp kayağı yapıyorum Büyük bir şehrin ritminde yaşıyorum - İstanbul 'da. Ruh eşimle, açık kalpli ve hayatta benzer hedefleri olan bir adamla tanışmayı hayal ediyorum.
İdeal bir ilişki, iki insanın birbirine saygı duyması, sevmesi, birbirine özen göstermesidir, uzaktan uzağa ilişki benimle ilgili değildir.Daha çok yakın olmak istiyorum. Bir erkeğin erkek olması ve sorumlu kalması gerektiğine ve bir kadının bir kadın olarak kalması gerektiğine inanıyorum.
Yardımıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmeyi severim, birçok arkadaşım var. Ayrıca doğayı ve sıcak havayı severim, bu yüzden yaz bu benim en sevdiğim mevsim. Ve inanıyorum ki herkesin içinde bir güneş vardır ve parlayanda senin güneşin için her şeyi yapacağım :) Ben küçükken annem bana sık sık şöyle derdi: "İyi bir adam bul, ne kadar mutlu olabileceğini anlayacaksın." Her yeri aradım ama daha önce gözlerime bakan bir adama benzeyen doğrusunu bulamadım. Seni bulana kadar aramaya devam edeceğim. Gözlerimin ne olduğunu merak ediyor musun?Gamze


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top