evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17431

Evlilik hayatın başlangıcıdır

Profil Tarihi 09.04.2024, 00:16 | Görüntülenme: 9956
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Alevi
Burç: Yay
Boy: 164
Kilo: 53
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Bazen
Merhaba, Aysun ben, 27 yaşındayım, İstanbul'luyum ve aşkı arayan ciddi bir kadınım. Spordan, müzikten, filmlerden, iyi yemeklerden ve olumlu şeylerden hoşlanırım. Bazen şans vermeyi seviyorum. Kadere inanıyorum, bu yüzden bu sitedeyim. Belki de kaderim sensin.
Biraz ev insanı olsam da dışarı çıkmayı da seviyorum. Parkta sessiz yürüyüşler benim eğlencem. Ve ben de en sevdiğim kafede takılmayı seviyorum. Açık havanın, seyahat etmenin, restoranların, gülmenin, kültürel etkinliklere gitmenin ve kaliteli insanlarla sosyalleşmenin tadını çıkarabilirim. Kendimi stil sahibi, topuklu ayakkabılarla koşabilen, gözlerimde bir kıvılcım ve öldürücü bir gülümsemeye sahip tutkulu bir kadın olarak tanımlamak istiyorum! Bir insanda çekici bulduğum şey, kendine gülme ve her zaman her şeyi çok ciddiye almama yeteneğidir.
İdeal partnerim benim gibi bir kaşif ve yeni şeyler denemeye açık olmayı benimsemeli. Yeni bir mutfağı denemekten uçağa atlamaya kadar, dünyanın neler sunabileceğini görmek istiyorsanız, o zaman ben sizin eşinizim. İdeal olarak, kalıpların dışında düşünmeyi seviyorsunuz ve tek bir etikete bağlı kalmıyorsunuz, bence bu hayat, Sevgi dolu, sadık ve gerçek bir erkekle daha dolu ve daha mutlu olabilir. Birlikte ekip olalım, birbirimizi tanıyalım ve sonra yavaş yavaş dünyayı kurtarmaya çalışalım.Aysun


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top