evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK SİTELERİ
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17437

Arkadaş arıyorum ama bulamıyorum!

Profil Tarihi 01.05.2022, 00:02 | Görüntülenme: 3510
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Dul
Etnik Köken: Azeri
Burç: İkizler
Boy: 169
Kilo: 64
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Hayır
Selam adım Pelin, Suadiyede kızım ve kopegimle beraber yaşıyorum. Yalnızlığını paylaşacak arkadaş arıyorum. Genelde zamanim ev içinde geçiyor. Evimi seviyorum ama doğayı daha çok seviyorum. Köpeğimle yürüyüşe çıkmayı severim. Ayrıca harika restoranları ve yeni yerleri severim ama ev ve dışarı çıkmayı dengelemeyi tercih ederim.
Özel bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalışıyorum. İşim gereği Istanbul içi seyahat ediyoru. Pendik, Maltepe, Küçükyalı, Kartal civarı iş saatlerinde sıkça bulunuyorum. İşten kalan zamanda tatile çıkarak değerlendiriyorum.
En çok seyahat etmeyi seviyorum. Fotoğraf çekmeyi, yazmayı ve yürümeyi seviyorum. Doğa, bisiklet, dans, plaj partisi, velo gezisi, güneş & deniz, paten ve buz pateni, arkadaşlarla buluşma, sanat ve müze, açık hava festivali en fazla yaptıklarım. Seyahat etmek benim tutkum, güzel panoramik manzaralı yerleri, tiyatroyu, sinemayı, ilginç kitapları, anlamlı filmleri, akıllı insanları severim. . . Açık fikirliyim, daha önce hiç yapmadığım şeyleri yapmayı seviyorum ve hayatı yaşamayı seven, her gün ne yapıyorsa onu yapan birini arıyorum. Yeni deneyimler edinmeyi, yeni ilginç insanlarla tanışmayı çok istiyorum. Entelektüel, duygusal, fiziksel ve zihinsel olarak birbirimize uygun olacağımız bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.
Ben aile odaklı bir kadınım, çocukları ve hayvanları çok seviyorum. Saygı, sevgi ve güvene dayalı sağlam bir aile kurmak istiyorum. Daha fazla çocuk sahibi olmak istiyorum. Şu anda zamanımın çoğunu işe, kızıma ve köpeğime ayırıyorum. Ama birlikte parlak ve mutlu geleceğimizi kurabileceğim bir adam bulmayı hayal ediyorum, yazışmalara devam edelim.Pelin


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top