evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK SİTELERİ
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17440

Avusturya da Erkek Arkadaş Arıyorum

Profil Tarihi 01.05.2022, 00:02 | Görüntülenme: 2657
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Koç
Boy: 175
Kilo: 58
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Avusturya'nın Tirol eyaletindeki Innsbruck şehrine bağlı Telfs kasabasında dünyaya geldim. Türkiye'de lisans ve yüksek lisans yaptım, doktora için tekrar Avusturya'ya gelerek Viyana üniversitesinde proje çalışmalarına başladım. Hayatım projelerle geçiyorken bu uygulama karşıma çıktı. Denemekten birşey çıkmaz diyerek ben de bir profil oluşturmak istedim. Profilime Türkiye'den arkadaşlar da mesaj bırakabilir. Sankt Pölten, Graz, Linz, Bregenz şehirlerinde yaşadım, buralarda yaşayan birçok arkadaşım var. Tercihen buradalardan bir erkek arkadaşla hayatımı birleştirmeyi planlıyorum.

Benim hakkımda neler öğrenmek istiyorsanız sorabilirsiniz. Temiz bir insan olduğumu düşünüyorum. Benim için bu sadece bir düzen ve saflık arzusu değil. Doğruluk, dış düzende, şeylere karşı özenli bir tutum, doğruluk ve titizlik ile kendini gösterir. İyiyim görgüluyum ve toplum içinde davranma yeteneğim var. Yükseltilmiş bir kişinin, sosyal statüleri ne olursa olsun, başkalarına karşı her zaman kibar olması gerektiğine inanıyorum. Bu, toplumda bilgi ve davranış, insana ve doğaya saygıdır. Ayrıca çok sorumluyum, bana emanet edilenlerden her zaman mesulum, zor kararlar verebiliyorum ve sonuçlarını değerlendirebiliyorum. Bunun için ailem ve tanıdıklarım tarafından çok takdir ediliyorum. Ben çok sosyal bir insanım, her insanla kolayca iletişim kurabilirim. Bir toplumda yaşıyoruz, bu nedenle başkalarıyla iletişim kurma yeteneği yaşamın her alanında faydalıdır. Ayrıca kendimi kibar ve duyarlı bir insan olarak görüyorum. İşim ne olursa olsun, her an ihtiyaç sahiplerinin yardımına gelmeye hazırım. Bir şeyde ısrarcı olarak adlandırılabileceğimi söyleyebilirim. Her zaman hedefime giderim ve istenen sonucu elde ederim.
Her şeyden önce yanımda görmek istediğim adam sevdiklerine destek olmalı. Böyle bir beyfendinin yanında olan kadın kendini korunmuş hisseder. Her an kurtarmaya geleceğini çok iyi bilir. Şahsen benim için gerçek bir erkeğin ayrılmaz bir özelliği mizah anlayışıdır. Bir kişinin kendine ve çevresinde olup bitenlere gülebilmesi gerekir. Bir erkek konuşmak için konuşmamalı! Bir erkek ancak bir kadın için bir şeyler yaparak samimi sevgisini onaylatabilir. Kibar bir adam olmalı. Sadece ruh eşiyle değil. İyi bir adam kesinlikle bu kaliteyi gösterecektir.Neslişah


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top