evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17589

Gelsenkirchen içi evlenmek isteyen arkadaş arıyorum

Profil Tarihi 17.05.2022, 23:33 | Görüntülenme: 2989
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Dul
Etnik Köken: Türk
Burç: Terazi
Boy: 163
Kilo: 51
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Selam Pınar ben Gelsenkirchen yakınlarında ciddi olarak evlenmek isteyen arkadaş arıyorum. Yas 32 Almanya'da bir evlilik yapıp ayrıldım. İyi bir dostluk sonrası tekrar evlilik yapmayı dilerim. Türkiye'de Bolu da doğdum. Müzik dinlerim fakat gerçekten sevdiğim bir müzik türü yok ve genellikle ne dinlediğim ruh halime bağlı. Klasik, hard rock, metal, folk severim ama hastalık derecesinde değil.
Kıtap okumak en büyük hobim Harry Potter neslinin bir parçası olarak büyüdüm, bu yüzden en sevdiğim kitaplar JK Rowling'in 'Harry Potter ve Felsefe Taşı', diğer tüm Harry Potter kitapları, JD Salinger'ın 'Çavdardaki Catcher', 'Gurur ve Önyargı' tarafından Jane Austen. Haftada en az bir gün akşam yemeğine çıkarım. İtalyan yemeklerine bayılıyorum. İtalyan yemeklerindeki tek gerçek bileşenler domates, sarımsak, zeytinyağı ve otlardır. İtalyanların bu kadar az şeyle yaptıkları gerçekten şaşırtıcı.
Bisiklete binme, yürüyüş yaparım. En sevdiğim aktivite türü yürüyüş yapmak çünkü yeni şeyler görüyorsunuz. Ayrıca bir veya iki arkadaşınızı getirmediğiniz sürece kendiniz olmanızı sağlar. Kaslara da yardımcı olabilir. Kalp sağlığı da iyileştirilebilir. Sabah güneşin doğuşunu izlemeyi severim, gece ay ışığında büyüklenmek vazgeçilmezim.
İnsanlarda sevdiğim yönlerden bahsedecek olursak sevecenlik, fedakarlık, özgüven, iyi niyet ve pozitif düşünen insanlardır Kibir, kibir, küstahlık, kötülük, hile, başkalarına karşı küçümseyici tavırlardan hoşlanmam Dürüst ve samimi biriyim. mutlu olmak istiyorum, yanımda olacak bir erkek dünyanın en mutlusu olacak çünkü sevgi, mutluluk ve destek vermeye hazırım erkek sempatik, kibar, uzlaşmacı, espri anlayışı olan, cömert olmalı erkekleri aşırı sevmem için ilkelere bağlı kalmalı, güvensizlik vermemeli kıskançlık ve saldırganlık olmamalı.Pınar


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top