evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17613

Belçika'da Erkek Arkadaş Arıyorum

Profil Tarihi 07.05.2022, 14:23 | Görüntülenme: 2658
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Dul
Etnik Köken: Alman
Burç: Akrep
Boy: 174
Kilo: 62
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Bazen
Sürekli olarak erkek arayan kadınlardan değilim. Berlin de dünyaya geldim. Gent şehrinde yaşıyorum. Almanya da iken başımdan bir evlilik geçti şu anda o kişi hayatımda yok. 29 yaşındayım. Burada birlikte mutluluk ve neşe bulabileceğim samimi bir insan arıyorum. Kiminle kendim olabilirim ve kim bana saygı duyacak ve benimle her şey hakkında konuşacak. Kendim için iyi birini bulmak istiyorum. Kim ciddi, akıllı ve belki biraz romantik olacak.
Açık, romantik, kibar ve temelde seyahat etmeyi seven biri olduğumu söyleyebilirim. İletişim kurmayı ve insanlara yardım etmeyi seviyorum. İnsan tutumunun dünyadaki en önemli şey olduğunu ve bir insanın çok fazla yeteneği olduğunu düşünüyorum. Yemek yapmayı, okumayı, dans etmeyi, arkadaşlarımla yürümeyi ve dışarıda olmayı severim.
Antwerp, Brüksel, Genk, ve Liège şehirlerinde bulundum. Aradığım erkek arkadaş buralara yakın olmasını istiyorum. Lütfen oturma izni olan arkadaşlar cevap yazsın.
Kendimi gerçek bir kadın gibi tanımlayabilirim, saçından tırnağına kadar kibar, destekleyici ve sadık biriyim. Ben herhangi bir illüzyon kurmuyorum ve her zaman olaylara objektif bakıyorum. Hayatım bir dizi değişiklik ve kavgadan ibaret. Ama aynı zamanda sevgiye, desteğe ve bakıma ihtiyacı olan hassas bir kadınım. Kararları hızlı veririm ve nadiren değiştiririm. Ne istediğimi biliyorum, hedeflerim ve hayallerim var.Arkadaşlarım rahat biri olduğumu söylüyor benimle ortak dili bulmak kolay diyebilirim.
Kadın ve erkeğin bir bütün olduğu ve kişiliklerini korudukları ilişkiler kurmak istiyorum. Eşim ve ben birbirimizi tamamlamalı, her zaman yardıma hazır olmalıyız. İnsanlar sevdiklerinin yanında her gün daha iyi olmalı, sadece tek bir yerde durmamalı. Bu yüzden hareket etmemiz, kendimizi geliştirmemiz ve bakış açısını genişletmemiz gerekiyor. Yani, bir prense ihtiyacım yok, sadece iyisiyle kötüsüyle, geleceğimizi birlikte inşa etmesi için geçmişiyle bir insana ihtiyacım var.Gülşah


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top