evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17630

Rotterdam Yakını Erkek Arkadaş Arıyorum

Profil Tarihi 07.05.2022, 14:23 | Görüntülenme: 4433
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Kova
Boy: 175
Kilo: 60
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Bazen
Hollanda Amsterdam doğumluyum. Deventer, Almelo ve Haarlem şehirlerinde eğitim hayatımı sürdürdüm. Güvenilir ve düzgün bir erkek arkadaş arıyorum. Kendimi hoş ve saygın bir kız olarak görüyorum. Ek olarak, hırslı, biraz alaycı, kendine güvenen - bu büyük olasılıkla bir artıdan ziyade bir dezavantajdır. Dışarıdan, her zaman sakin, ama içeride çok hassas ve savunmasız. Diğer insanlara karşı seçici, tartışmalarda çok ciddi ve yanlış olsa bile fikrimi sonuna kadar savunurum, bazen inatçı, hırslı, açık sözlü, üzülmeyi seviyorum, kendimi kızmayı seviyorum, çok bağlıyım insanlara özellikle yarı yarıya yakın ama şimdi çevrem öyle değil.
Birkaç kelime beni gülümsemeyi, tutkuyu, dürüstlüğü ve zekayı tanımlayabilir. İnsanların benim hakkımda kısa bir tanışmadan sonra söyleyebilecekleri şey bu. Ama tabii ki arkadaşlarım daha fazlasını söyleyebilirler - her durumda bana güvenmenin mümkün olduğunu biliyorlar; Her zaman kendini geliştirmeye çalışan, uyumlu ve sevecen bir bayan olduğumu biliyorlar. İyimserim ve her durumda iyi bir şey bulabilirim. Hayatımızın bir macera olduğuna inanıyorum ve genellikle sayfayı çevirdiğimde beni neyin beklediğini görmek için sabırsızlanıyorum.
Bana göre ideal ilişkiler, insanların kolayca anlaşabildiği, erkeğin dinleyebildiği ve hanımefendinin anlayabildiği zamandır. Erkek romantik ve kadın tutkulu olabildiğinde. Tabii ki başarılı bir erkekle birlikte olmak istiyorum ama yaşı ve statüsü umurumda değil çünkü en önemlisi aşk. Birlikte vakit geçirmekten keyif almayı bilen, sevginin ne olduğunu bilecek yaşta ama hayatla birlikte gülüp eğlenecek kadar genç, kibar, romantik, neşeli bir adam arıyorum. Ciddi bir ilişki için zeki, sadık, kibar bir adam arıyorum. Yaş farkı beni rahatsız etmiyor. Daha da önemlisi ruhu ve kişiliğidir.
Sözlerinden ve eylemlerinden sorumlu olabilecek birine ihtiyacım var. İnsanlardaki nezaketi, açıklığı ve samimiyeti takdir ediyorum. İyi bir empati anlayışı olan pozitif ve neşeli bir adamla tanışmak istiyorumDamla


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top