evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17821

Beşiktaş civarı erkek arkadaş arıyorum

Profil Tarihi 15.05.2022, 01:28 | Görüntülenme: 2987
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Dul
Etnik Köken: Türk
Burç: Oğlak
Boy: 173
Kilo: 65
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Almanca, İngilizce, Rusça biliyorum. Beşiktaş da özel bir firmada çalışıyorum. Ortaköy, Bebek civarı düzgün bir erkek arkadaş arıyorum. Benimle ilgilenecek bir erkek bulmak istiyorum, gerçek bir eski kafalı beyefendi, cömert ve çok kibar, iyimser, hoş bir pozitif mizah anlayışına sahip. Sadakat ve duyarlılık benim için çok önemlidir. Sigara ve içki kullanmıyorum, bu yüzden benim için de önemli. Her türlü köpek ve kediyi severim. Bir köpeğim ve bir kedim var.
Kendim hakkında çok neşeli, iyimser ve pozitif olduğumu söyleyebilirim. Çocukları, doğayı, hayvanları seviyorum. Mobil bir yaşam tarzını seviyorum, Yüzmeyi, güneşlenmeyi, aile ve arkadaşlarla iletişim kurmayı seviyorum.
Benzersiz hikayeler ve kahramanlar yaratarak tuval veya cam üzerine boyamaya bayılıyorum. İnsanları ve manzaraları kameradan izlemeye hayran, dünyayı seyahat ederken keşfetmeyi seviyorum, zeki ve ilginç insanlarla iletişimi takdir ediyorum. Stil vermeyi ve tasarlamayı seviyorum, bu yüzden hayatın dantellerini örerek etrafımı süslüyorum. İyi bir kadeh şarap ve hoş bir müzik ya da heyecan verici bir film eşliğinde lüks bir ortama girmeye bayılırım. Güneşte rahatlamayı seviyorum, yaramaz bir rüzgarın beni huzura kavuşturdugunu hissediyorum. Her zaman yanımda olacak gerçek bir partner arıyorum.
Partnerin yaş grubu: 32-55 arası olabilir yaşam tarzına göre değişirPelin


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Osmaniye, 36, Dul
Gümüşhane, 36, Dul
Go to top