evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #17841

Bodrum'da Erkek Arkadaş Arıyorum

Profil Tarihi 15.05.2022, 01:28 | Görüntülenme: 2745
Şehir: Muğla
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Aslan
Boy: 173
Kilo: 58
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Hayır
Selam Julia ben. Gümbet içinde yanlız yaşıyorum. Annem Rus babam Türk. Burada beraber yasayabilecegim erkek arkadaş arıyorum. Rusça Türkçe Almanca biliyorum. Turistik rehberliği yapıyoruz. İnsanlara baskı yapmaktan hoşlanmam, baskı yapılmasını da istemem, yalanı sevmem. Çok kibarım ve bunun iyi olup olmadığını bile bilmiyorum. :)) Ben çok sorumluyum. Asla geç kalmam. Yemek yapmayı severim, yemekle deney yapmayı severim, çok romantik bir insanım. Dışarı çıkmayı severim. Sevdiklerimle, ailemle vakit geçirmeyi, sadece kırsalın tadını çıkarmayı ve birlikte seyahat etmeyi seviyorum. Hava çok iyi değilse evde olmaktan ve film izlemekten de mutluyum, karakter özelliklerinden bahsetmek bana zor geliyor ama deneyeceğim! Romantizmi ve rahatlığı seven, her zaman insanlara yardım eden ve zor durumlarda imdadına koşan, stres yaşamayan, yalan söylemeyen, kendini sevgilisine veren, uysal biriyim.
Kocam olacak koca yürekli ve sıcak gülümsemeli bir adam arayışındayim. Yanımda uyuyan biri değil gerçek bir eş istiyorum. Bilge ve güçlü, kararlar veren ve vermekten korkmayan bir erkeğe ihtiyacım var. Beni önemseyen ve küçük hoş sürprizler yapabilen birine ihtiyacım var onun kadını... sevebilecek ve şefkat gösterebilecek birini istiyorum)
Diğerleri gibi olmayı ve dünyanın en iyi kadını olduğumu söylemeyi sevmiyorum. Sanırım bunu kendin keşfedebilirsin canım. Sırf sevgili için kedicik, beni kabul etmeyen için dişi aslanım diye. Yani seni mutlu edecek sevimli kedicik mi yoksa seni ısıracak dişi dişi aslan mı ile yaşayacağına karar verecek olan sensin ;)))Julia D.


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top