evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #18984

Evlenmek isteyen aşıklar

Profil Tarihi 21.07.2022, 13:05 | Görüntülenme: 2662
Şehir: Kütahya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Başak
Boy: 171
Kilo: 58
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Ben hayaller dünyasında yaşayan çok romantik iyimser ve neşeli bir insanım! Adım Göknur; Mucizeye evlilik yapmaya ve gerçek aşka inanıyorum! Her tür müziği severim ama çoğu ruh halime bağlı... Kütahya içinde en çok döner gazinoda yemek yemeyi manzarayı izlemeyi çok severim. Tavşanlı da dünyaya geldim. Dumlupınar üniversitesi mezunuyum, şu sıralar bir erkek arkadaşım yok ama olmasını isterim. Yalnız yalan söylemesin bana hep dürüst olsun.
Bir ilişkide dürüstlük son derece önemlidir çünkü bir insanı güvende hissettiren temel şeydir. Bazen gerçekleri eşiniz için duymak zor olsa bile, uzun vadede bunu takdir edeceklerdir.
Yapmayı sevdiğim şeyi açıklayacak bazı anahtar kelimeler atmayı düşündüm. Bazılarında kendinizi tanıyorsanız, profilimi okumaya zaman ayırmaya değer olduğunu düşünüyorum: seyahat, sürprizler, müzik, dans, spor, kitaplar, son dakika planları, açık fikirlilik, fotoğrafçılık, müze, çılgınlık, kendiliğindenlik, dışarı çıkma (ama aynı zamanda evde kalma), paylaşım, sadelik, saygı, gerçekçilik (ancak farklılık da çok önemlidir), insanlar, gündelik, söz, haber, iş, mizah anlayışı, farkındalık. Aradığım partner ekonomik açıdan dengeli, güvenilir, iyi bir dinleyici, ilgili, cömert, hırslı ama acımasız değil, romantik, koruyucu ama sahiplenici olmayan, espri anlayışı olan, aile odaklı ama sıkıcı olmayan, özür dileyebilen biri olmalıdır.Göknur Y.


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top