evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #18990

Erkek Arkadaş Arıyorum Evlenmek İsteyen

Profil Tarihi 02.12.2022, 20:50 | Görüntülenme: 6188
Şehir: Antalya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Fransız
Burç: Oğlak
Boy: 1.74
Kilo: 57
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Hayır
Sürekli olarak erkek arayan bayan tiplerinden değilim. Fransa yakınında Evlilik düşünen düzgün kişiliğe sahip işine ve ailesine düşkün bir beyefendi arıyorum. Frnasız değil Türk ile evlenmek istiyorum. Fransa Paris de dünyaya geldim. Hayatımız boyunca birlikte yaşayacağımız, kibar, anlayışlı, güvenilir, espri anlayışı olan ruh eşimi arıyorum. Yaş 26 kilom 57 bayan ortalamasına göre uzun boylu ( 1.74) sayılırım. Technical University of Denmark mezunu hayata yeni atılmakta olan biriyim. Temmuz ayında Antalya Alanya'da kalıyorum fakat asıl Odense de yaşıyorum. Türkiye'den gelecek Danimarka ya yerleşmek ısteyen ciddi olduğunu düşündüğüm beylere yardımcı olabilirim. Fakat burada yaşamak şartıyla...
Başka ne yazayım bilemedim! Aşık olmayı özlüyorum. Güçlü, zeki ve kibar bir adam arıyorum. Kim eğlenceli olabilir, seyahat etmeyi ve birlikte çok zaman geçirmeyi, ikimizin de yapmaktan hoşlandığı şeyleri yapmayı sever. En iyi ve son uzun süreli ilişkiye sahip olabileceğim, harika zamanlar geçirebileceğim ve kötü zamanlara dayanabileceğim, içimdeki en iyiyi ortaya çıkaran, güvenilir, sıcak, sevgi dolu bir adam arıyorum. , dürüst, hassas, romantik bir ilişki.
Gülmeyi severim iyimser bir tavrım var. Hayatın basit zevklerini takdir ediyorum: sabahları taze kahve kokusu, akşamları evde bir kadeh şarapla dinlenmek, mum ışığı ve klasik müzik eşliğinde yemek pişirmek. Sevgi dolu, sadık, hayatı seven, açık ve samimiyim. Ben romantik ve tutkuluyum diyebilirim.Burada uzun vadeli güçlü bir ilişki kurabileceğimiz bir adamla tanışmak istiyorum. Aktif bir yaşam tarzıyla pozitifim. Kendimi geliştirmeyi seviyorum ve ev konforu benim için çok vazgeçilmezdir. Çocukları severim ve aile değerleri benim için önemlidir. Ayrıca doğayı ve evcil hayvanları çok seviyorum. Mesajlarınıza gece saatlerinde cevap verebilirim. Gündüz çalışıyorum yoğun oluyorum.Ceren B.


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top