evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » ERKEK  »Profil #19215

Ben hayallerimin kadınını arıyorum

Profil Tarihi 23.06.2022, 12:37 | Görüntülenme: 1038
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Dul
Etnik Köken: Türk
Boy: 165
Kilo: 68
Merhaba, zafer 40 yaşındayım, aslen Bingölluyum İstanbul Ataşehir'de çalışıyorum ve aşkı arayan ciddi bir erkeğim. Spordan, müzikten, filmlerden, iyi yemeklerden ve olumlu şeylerden hoşlanırım. Bazen şans vermeyi seviyorum. Kadere inanıyorum, bu yüzden bu sitedeyim. Belki de kaderim sensin.
Biraz ev insanı olsam da dışarı çıkmayı da seviyorum. Parkta sessiz yürüyüşler benim eğlencem. Ve ben de en sevdiğim kafede takılmayı sevmiyorum Açık havanın, seyahat etmenin, restoranların, gülmenin, kültürel etkinliklere gitmenin ve kaliteli kadınlarla sosyalleşmenin tadını çıkarabilirim. Kendimi stil sahibi, orda pedi ayakkabılarla koşabilen, gözlerimde bir kıvılcım ve öldürücü bir gülümsemeye sahip tutkulu bir kadın olarak tanımlamak istiyorum! Bir insanda çekici bulduğum şey, kendine gülme ve her zaman her şeyi çok ciddiye almama yeteneğidir.
İdeal partnerim benim gibi bir kaşif ve yeni şeyler denemeye açık olmayı benimsemeli. Yeni bir mutfağı denemekten uçağa atlamaya kadar, dünyanın neler sunabileceğini görmek istiyorsanız, o zaman ben sizin eşinizim. İdeal olarak, kalıpların dışında düşünmeyi seviyorsunuz ve tek bir etikete bağlı kalmıyorsunuz, bence bu hayat, Sevgi dolu, sadık ve gerçek bir kadınla daha dolu ve daha mutlu olabilir. Birlikte ekip olalım, birbirimizi tanıyalım ve sonra yavaş yavaş dünyayı kurtarmaya çalışalımZafer


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top