evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #1958

Arkadaş arıyorum Birmingham e yakınım

Profil Tarihi 23.10.2021, 20:39 | Görüntülenme: 25976
Şehir: Sakarya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: İngiliz
Burç: Başak
Boy: 173
Kilo: 58
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Bazen
Merhaba Ben İngiltere içinde Birmingham a çok yakın yaşıyorum ve arkadaşlık kurmak evlilik yapmak çocuk sahibi olmak istiyorum. Boşnak kökenliyim. Daha önce Sakarya'da yaşıyordum. İş için İngiltere'ye taşındım. Başkalarının yaşam ve kültürleri hakkında çok şey öğrenmek isteyen biriyim. Çok seyahat etmekten hoşlanıyorum ve kafamı uygun arkadaşımı bulup dünyayı birlikte gezmek istiyorum. Tabii ki hayalim bulduğum kişi ile bir aile hayatı kurmak olacaktır. Ancak bunun benimle uyumlu ve bana uygun ve doğru kişi olması gerekir. İdealimdeki erkek arkadaşımın benim gibi olması gerekiyor, dürüst olmak gerekirse, kişisel olarak düşündüklerini ve dolaylı ya da başka insanlar aracılığıyla ya da dolaylı yollarla söylememeli.
Bir kadını nasıl seveceğini bilmeli ve toplum içinde oturup kalkmasını bilmeli. Koruyucu olmalı fakat kıskanç olmamalı ve herhangi bir problem sorunu için karşılıklı medenice konuşabilmeliyiz. Kendisi veya başkaları için içten pazarlıklı olmamalı.
Güvenceli bir işi olmalı. İşiyle meşgul olsa da bana her zaman saygılı olmalı. Sanırım bir erkek her zaman kadına duygularını göstermeli ve özel günleri, yıldönümleri gibi özel tarihlerini unutmamalı, her zaman onun için sürprizler hazırlamalıdır.
Gerçek sevginin uzak mesafelerde olduğunu inanıyorum çünkü yakınımdaki güvendiğim kişiler bana hiç güven vermediler. Aradığım erkek arkadaşın kendime güvenebileceğimi hissettirmesini bekliyorum. Bir kadına nasıl davranacağını bilen ve onu mutlu eden beyleri tercih ederim. Bir ipucu veriyim baylar için, başkalarını mutlu hissettirirsen, çok mutlu olursun.Hana


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

İstanbul, Bekar
İstanbul, Bekar
İstanbul, Bekar
İstanbul, Bekar
Go to top