evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #1960

Aşk ve evlilik arıyorum

Profil Tarihi 20.04.2024, 17:45 | Görüntülenme: 83439
Şehir: Aydın
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Oğlak
Boy: 168
Kilo: 57
Sigara Kullanımı: Bazen
Alkol Kullanımı: Hayır
Bir otelde Resepsiyonist olarak çalışıyorum. İletişim kabiliyetimin güçlü olması ve pratik organizasyon çözümleri getirebilmem sayesinde çalıştığım iş yerine en iyi şekilde temsil ediyorum ve çok başarılı olduğumu patronum sürekli söyler ve beni teşekkür eder. Aslında ben başarılı iş hayatımın dışında çok basit bir kızım, ciddi bir ilişki arıyorum. Ben dürüst, mütevazi ve sevecen kişiliğim vardır. Otelde çalışmama rağmen dışarıya fazla çıkmam çıksam da alkol almıyorum. Yemek pişirmeyi çok seviyorum ve bazı tatlıları da pişirmeyi severim. Taahhüt için hazırım.
Beni sevebilen birisini arıyorum ve hayatımın geri kalan kısmını bir yön vermek istiyorum. Çok mükemmel bir adamı aramak değil sadece hayatımda iyi bir adam ve arkadaşım olsun istiyorum. Beni teşvik edecek veya beni hayatı tutunmayı zorlayacak bir erkek arkadaşı istiyorum. Güvenilir hayatımın sonuna kadar gözüm kapalı herşeyimi paylaşabileceğim bir erkeğe ihtiyacım var.
Bana karşı çok anlayışlı, tatlı ve sevecen bir erkek idealim. Mükemmel olmayabilirsin ama için dışın bir olacak. Kendine güvenen bana yazabilir. Görünüşünüze fazla önem vermeyeceğimi bilin. Çünkü sadece fiziksel görünümler bir zaman sonra kaybolacak. Ancak insanın içi temiz olmalı bana göre en değerli ve derinden aşktır.Deniz


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top