evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
evlenmek isteyenler    EVLİLİK İSTEYENLER
ANASAYFA  » ERKEK  »Profil #2065

Telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz

Profil Tarihi 31.01.2018, 00:37 | Görüntülenme: 671
Şehir: Amasya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Koç
Boy: 1.70
Kilo: 50
Fizik: Beyaz
Beden: İnce Yapılı
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Hayır
Eğitim Durumu: Lise
Merhaba herkese. Kendimi dürüst sadık bir kişi olarak tarif edeyim, aynı zamanda başkaları için nazik, düşünceli bir erkeğim.
Bekarım ve hayattan şu anda mutlu ve memnunum, fakat daha önce hissetmediğim bir şekilde kalbime dokunabilen o kişiyi arıyorum. Her günün sonunda kapıda yürürken birisine bakmak ve günün nasıl olduğu hakkında konuşmalar yapmak istiyorum. O'nu görme ve o kolla sarılmış o kişi ile vakit geçirme ve koltuklarda baş döndürücü şekilde konuşmak birbirimizi sevmek istiyorum. O'nu benim ruh arkadaşım, en iyi arkadaşım ve ben her zaman güvenebileceğim ve dürüst olabileceğim biri olmasını istiyorum.
Oysa bu sevginin kusursuz olması için herkes aradığını bulmak ister. bu yüzden benim için uzun meşgale bir yolculuk olacak, ancak birlikte olacağım kişi ile daha başından hayal kırıklığına düşmemek için tüm düğmelerin sağlam olan birini arıyorum.
Ayrıca kaza ve kadere inanıyorum ve doğru kişinin her zaman kapıma gelmeyeceğini inanıyorum. Aradığımı ilk etapta belki yakınlarda istediğim birini bulamam ama bunun bir nedeni olabilir, bu belki uzaklarda olacak, Yalanı asla sevmem insanına göre muamele yaparım hatasız kul olmaz ama hata devam ederse yanlış olur bende yanlışta silerim meslegim özeldir onun için belirtmek istemiyorum bunu özel olarak söylerim numaram 0546 635 02 60


Mert Aslan


05********Telefonu Göster
Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top