evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #25839

Stuttgart içi erkek arkadaş arıyorum

Profil Tarihi 24.12.2023, 11:13 | Görüntülenme: 682
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Balık
Boy: 1.75
Kilo: 63
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Bazen
Merhaba! Ben Irmak ,Almanya'nın farklı şehirlerinde yaşamış, keyifli biri olarak burada bulunuyorum. Hayatın güzelliklerini paylaşacak ve anıları birlikte yaratacak bir arkadaş arıyorum. Finans dünyasında kendime sağlam bir yer edinmiş biriyim. Şu anda bir bankada çalışıyorum ve finansal hizmetler alanında kariyerime devam ediyorum. İşimdeki profesyonellik ve güçlü çalışma disiplinimle hem kendi hedeflerime ulaşmak hem de müşterilerime en iyi hizmeti sunmak için çabalıyorum. Frankfurt, Berlin, Köln, Hamburg, Düsseldorf, Stuttgart ve Münih gibi farklı şehirlerde yaşamış olmam, farklı kültürleri ve yaşam tarzlarını keşfetmeme olanak sağladı. Türk arkadaşlarla da uzun süreli dostluklar kurdum. Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorum. Sanat, müzik, ve kültür benim için önemlidir. Birlikte müze gezmek, konserlere gitmek veya sadece sanat üzerine sohbet etmek beni mutlu eder.
İş yoğunluğuna rağmen sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek benim için önemli. Sporu seviyorum ve aktif bir yaşam tarzını benimseyen biriyim. Yürüyüşe çıkmak, bisiklete binmek veya jimnastik yapmak benim için harika bir gün geçirmenin yollarından sadece birkaçı. Boş zamanlarımda kitap okumak veya iyi bir film izlemek beni rahatlatır.
Hayata pozitif bakmayı ve mizahı önemsemeyi seven biriyim. İyi bir gülüşün ruhu iyileştirdiğine inanıyorum. Eğer sen de benim gibi keyifli anlara tanıklık etmek ve güzel dostluklar kurmak istiyorsan, birlikte zaman geçirmek için sabırsızlanıyorum. Dürüstlük, saygı ve açık iletişim benim için çok önemli. Umarım seninle tanışabilir ve birbirimize güzel anılar yaşatabiliriz!Irmak


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top