evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » ERKEK  »Profil #26608

Evlenmek isteyen prensesler

Profil Tarihi 22.03.2024, 16:36 | Görüntülenme: 791
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Boğa
Boy: 1.85
Kilo: 78
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
İstanbul'da ikamet eden ve evlenmek isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Elektrik mühendisi olarak çalışmaya devam eden, evi ve arabası olan bir erkek olarak hayatıma anlam katacak bir bayan arkadaş arıyorum.
Burada, benimle tanışacak biri için çok önemli olan ayrıntıları ve hayatımdaki önemli noktaları anlatarak kendimi daha iyi tanıtmak istiyorum. Bunca yıllık meslek deneyimi, mesleki hayatımı şekillendiriyor. Bu yoğun iş temposuna rağmen, hayatımdaki boşluğu dolduracak ve güzel anılar biriktirebileceğim bir hayat arkadaşı arıyorum. Hem iş hem de kişisel hayatımda düzenli bir rutinim var. Kendi ayaklarım üzerinde duruyor ve geleceğe umutla bakıyorum. Yaz ve kış aylarında tatil yapmak, sosyal yaşamımı değiştiriyor.
Yeni arkadaşlar edinmek, doğayla iç içe olmayı ve farklı lezzetleri denemeyi seviyorum. İsviçre Alplerinde kayak yapmayı, özellikle kış aylarında tutku haline getirdim. Bu, spor yapmaktan ve doğanın güzelliklerini keşfetmekten zevk aldığım için. Tatil planları yapmak, yeni yerler görmek ve yeni şeyler keşfetmek benim zevkimdir. Ek olarak, evimde vakit geçirirken kitap okumayı, müzik dinlemeyi ve hobi işlerimle uğraşmayı severim. Tiyatro, sinema ve kültürel etkinliklerle iç içe olmak benim için çok önemlidir. Eğlenceli ve samimi sohbetleri seven, esprili bir kişiliğim var. Yakın çevreme ve aileme düşkün biriyim ve karşılıklı anlayışa, saygıya ve güvene önem veririm.Bu arkadaşlık ilanı, benimle ilgili bazı temel bilgiler içerse de, bir ilişki içinde paylaşılacak daha çok renkli yanım ve detay var. Hayatımı paylaşmak, beni anlamak ve birlikte büyümek istiyorum.Kaan D.


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top