evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #26671

Merve ben Chemnitz içinde arkadaş arıyorum

Profil Tarihi 09.04.2024, 00:16 | Görüntülenme: 280
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Oğlak
Boy: 1.73
Kilo: 58
Sigara Kullanımı: Hayır
Alkol Kullanımı: Hayır
Merhaba! Ben Merve. Chemnitz yakını evlenmek isteyen ciddi düşünen erkek arkadaş arıyorum. 27 yaşındayım. Almanya'nın tarihi ve kültürel zenginlikleriyle çevrili güzel şehri Chemnitz'de turist operatörü olarak çalışıyorum. Hayat dolu gezmeyi seven bir kişiliğe sahibim ve yeni maceralar keşfetmekten farklı şehirlerde bulunmaktan büyük keyif alıyorum.
Seyahat etmek, tatil yapmak, farklı kültürleri tanımak ve yeni insanlarla tanışmak benim için tutkudur. Her yeni yolculuk benim için bir eğitim ve keşif deneyimidir. İnsanlarla iletişim kurmak, onların hikayelerini dinlemek ve deneyimlerini paylaşmak beni motive eder. Benim için ilişkilerde ciddi samimiyet, dürüstlük ve anlayış çok önemli! Karşılıklı saygı ve destek üzerine kurulu bir ilişki arıyorum desem doğrudur: İnsanlara karşı açık fikirliyim ve farklı görüşlere saygı duyarım.
Boş zamanlarımda tiyatroya gitmek, kitap okumak, spor kick boks ve yürüyüş yapmak yeni restoranlar farklı lezzetleri keşfetmek gibi aktivitelerle vakit geçirmeyi severim. Ayrıca doğa yürüyüşleri ve güneşi bol olan yerleri ziyaret planları yapmak da hobilerim arasındadır. Benimle aynı tutkuları paylaşan, hayatı her yönüyle dolu dolu yaşamayı seven, neşeli ve anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum. İlişkilerde birlikte hayata sarılma, birlikte gülmek ve birlikte yeni deneyimler yaşamak benim için değerlidir. Eğer sen de hayatı keşfetmeye ve yeni maceralara atılmaya hazırsan, bana bir mesaj gönderebilirsin. Kişiliğini ve hayatını merakla bekliyorum.Merve


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top