evlilik ana sayfa    ANA SAYFA
bayan arayan erkekler    ERKEK PROFİLLERİ
erkek arayan bayanlar    BAYAN PROFİLLERİ
yurtdışı arkadaş arıyorum    YURTDIŞI ARKADAŞLIK
en iyi arkadaşlık blog    BLOG YAZILARI
ANASAYFA  » BAYAN  »Profil #26673

Braunschweig de arkadaş arıyorum

Profil Tarihi 09.04.2024, 00:16 | Görüntülenme: 490
Şehir: Almanya
Medeni Durum: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burç: Koç
Boy: 1.69
Kilo: 61
Sigara Kullanımı: Evet
Alkol Kullanımı: Bazen
Selamlar Gökçe ben, Braunschweig civarı yaşayan erkek arkadaş arıyorum ciddi tanışma sonrası evlilik düşünen biriyim. Üniversite kimya bölümü mezunu bir Türk kadınıyım. Ailemle birlikte kalıyorum ve hayatı dolu dolu yaşamayı seven biriyim. Bu siteyi arkadaş tavsiyesi ile tanıdım. Arkadaşım şu anda evli olduğu eşiyle burada tanışmışlar. Umarım benim de karşıma düzgün bir insan çıkar. Kısmetimiz hakkında hayırlısı bakalım.
Hayatımın büyük bir kısmı işle geçiyor. Hafta içi yoğun iş temposundan sonra hafta sonları genellikle arkadaşlarımla birlikte gece kulüplerine gitmeyi ve eğlenmeyi tercih ediyorum. Ancak aynı zamanda içimdeki hobi tutkusunu tatmin etmek için de zaman ayırıyorum.
Hobilerim arasında yabancı müzik dinlemek, resim ve heykel yapmak önemli bir yer tutuyor. Farklı kültürlerden gelen müzikler beni büyülüyor ve ruhumu besliyor. Aynı zamanda Türk müziklerini de çok seviyorum, özellikle de geleneksel Türk müziği benim için ayrı bir yere sahip.
Tatil zamanlarında genellikle Antalya gibi güzel kıyı şehirlerine gitmeyi tercih ediyorum. Yazları temmuz ağustos aylarında geliyorum. Deniz, güneş ve kum benim için rahatlamanın ve yenilenmenin anahtarı.
Şu ana kadar hiç evlenmedim ve evlilik konusunda hazırım. Aradığım kişi yakışıklı, zeki ve eğitimli olmalı. Karşılıklı anlayış, saygı ve sevgiye dayalı bir ilişki istiyorum. Hayatı paylaşabileceğim, benimle aynı ilgi alanlarını paylaşan biriyle tanışmayı umuyorumGÖKÇE M.


Biz profilleri ne kadar incelesekte  !
* Sahte arkadaşlık dolandırıcılığına dikkat ediniz!
* Hiç kimseye para göndermeyin!
* Yanınıza gelmek için para isteyenlere inanmayın!
* Kötü niyetli profilleri şikayet et butonundan bildiriniz!

BENZER PROFİLLER

Go to top